Про нас

Кролеферма “Добряни” – це сучасне сільськогосподарське підприємство, основна спеціалізація якого – промислове розведення кролів м’ясних порід.
Кролеферма створена товариством з обмеженою відповідальністю “ГОРЛИЦЯ” у 2006 році в с. Добряни Городоцького району на Львівщині. Зараз наша ферма налічує 1500 кролематок.
Чому кролики ?
Якісне харчування на сьогодні починає бути проблемою для багатьох людей, які дбають про власне здоров’я. А м’ясо кроля – це цінний, висококалорійний і одночасно дієтичний продукт, що характеризується високим вмістом повноцінних білків, які засвоюються людиною на 90 % з малим вмістом холестерину. М’ясо кроля не має протипокозань, його рекомендується вживати в їжу як маленьким дітям, так і літнім людям.
Разом з цим, кролівництво – цікава справа і успішний бізнес, що приносить багатьом основний дохід.
Ми свідомо започаткували цю справу, знаючи, що галузь кролівництва в Україні знаходиться в занепаді. Починаючи з нуля, ми звернулись як до радянських джерел, так і до новітнього західного досвіду. Врешті взяли за основу передову французську технологію, освоївши сучасні методи селекції і штучного осіменіння.
Велике значення в розведенні кролів має правильний вибір потрібної породи. Серед різноманіття кролів м’ясних порід, враховуючи власний досвід, ми зупинили свій вибір на термондській породі.